Патрулі Нацгвардії України затримали майже 500 осіб через порушення закону

www.m.kievpravda.com

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ інформує про те, що за період функціонування самостійних піших патрулів Нацгвардії з 1 серпня було виявлено та затримано за фактом підозри у вчиненні кримінального правопорушення 32 людини.

У повідомленні прес-служби також йдеться про те, що спільними зусиллями з представниками Національної поліції були затримані 19 осіб у процесі участі у заходах профілактичного характеру, які проходили у місцях літнього оздоровчого сезону, а також на території проведення Операції об’єднаних сил. У відомстві зазначили, що велика частина правопорушників затримана за фактом ст. 309 КК України, в якій йдеться про дії, пов’язані з наркотиками.

www.m.kievpravda.com

Згідно з інформацією, серед затриманих правопорушників — є три громадянина, які проходять за підозрою у незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами. Також за період роботи піших патрулів Нацгвардії було затримано 474 особи за підозрою у вчиненні правопорушень адміністративного характеру.

Раніше повідомлялося про те, що з початку серпня поточного року у містах України з’являться самостійні піші патрулі Нацгвардії України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*