Кулуари Верховної Ради закриваються для журналістів

amp.znaj.ua

Журналістка Ганна Стешенко повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що головний законодавчий орган України — парламент змінив формат взаємодії з представниками ЗМІ. Нині журналістам заборонено пересуватися по кулуарах Верховної Ради України.

За словами журналістки, у парламенті застосували новий підхід до комунікації з представниками преси, та, судячи з усього, тепер кулуари закриті для кореспондентів. Прес-поінт, тобто спеціально обладнане місце для проведення брифінгів та прес-конференцій, розташований тепер на третьому поверсі. А співробітників медіа-сфери з самого початку не пустили на засідання підготовчої групи парламентаріїв нового скликання. Журналісти змогли потрапити на нього лише через годину після того, як засідання почалося.

Відповідно до повідомлення Стешенко, раніше журналісти могли потрапити у кулуари Верховної Ради України, а також на третій поверх будівлі. Саме на третьому поверсі розміщена ложа преси, виставковий зал, ложа помічників, а також ложа закордонних делегацій.

amp.znaj.ua

Стешенко відзначила, що нині журналісти, які висвітлюють роботу Верховної Ради України, можуть спостерігати за парламентаріями лише з ложі преси.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*