У Польщі громадянина України розчавило величезною трубою газопроводу

imag.one

Інформаційне видання Польщі «Super Express» інформує про те, що у місті Погурська Воля, розташованому у Малопольському воєводстві на півдні Республіки Польща, загинув громадянин України віком 37 років у процесі будівництва нового газопроводу «Погурська Воля-Твожень».

Згідно з інформацією, на будівельному майданчику велика труба, вага якої становила близько 10 тонн, скотилася у розкоп, де працював українець. На місці події чоловіка намагалися врятувати, однак він помер внаслідок отриманих тяжких травм.

Відзначається, що співробітники Національної інспекції, прокуратури, а також поліції працювали на місці інциденту з метою встановлення всіх обставин загибелі українського працівника.

imag.one

Повідомляється, що процес будівництва газопроводу «Погурська Воля-Твожень» передбачає прокладання порядку 168 км нового газопроводу високого тиску, який буде проходити через околиці Тарнува Малопольського воєводства на півдні країни та до міста Твожень, розташованого в історичній області Сілезія на південному заході Польщі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*