Уляна Супрун відмовилася від реклами «чудо-препарату для лікування гіпертонії

opotencii.com

В. о. глави Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» спростувала інформацію, яку публікують в соціальних мережах про рекламування препарату для лікування гіпертонії. Вона зазначила, що ні вона, ні відомство ніколи не рекламували будь-які ліки та не мають наміру цього робити.

Супрун звернула увагу на те, що в Україні ціни на лікарські засоби не фіксуються на державному рівні, вони формуються під впливом багатьох факторів. Міністерство може вплинути на ціни за допомогою програми «Доступні ліки».

Водночас, голова відомства повідомила, що в нашій країні немає жодної законної онлайн-аптеки. Ліки не можна замовляти за допомогою телефону та отримувати поштою. Інтернет-ресурс, на якому пропонують громадянам придбати ліки має логотип МОЗ, але ні одна рубрика там не працює, оскільки вони всі є фейковими. Крім цього, сайт російськомовний, що має насторожити, оскільки всі сайти держустанов нашої країни ведуться виключно українською мовою.

opotencii.com

Також Супрун рекомендує українцям при купівлі ліків консультуватися зі своїм лікарем та не замовляти препарати через інтернет.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*