Коли гастарбайтери заберуть свої сім’ї — економіка України звернеться в пил

shock.ee

Сергій Саливон, який обіймає посаду директора департаменту економічної політики «Федерації роботодавців України», заявив в ефірі каналу «PolitWera» про те, що основними факторами підтримки стабільності економіки у нашій державі є зовнішнє фінансування, а також грошові кошти, які надсилаються трудовими мігрантами з-за кордону.

Директор департаменту зазначив, що громадяни активно залишають державу, проте поки вони пересилають великі обсяги грошових коштів своїм сім’ям, що і дозволяє балансувати платіжний баланс.

На думку Сергія Саливона, у майбутньому заробітчани можуть осісти за кордоном, а також перевезти власні сім’ї, що призведе до припинення підтримки держави шляхом пересилання грошових коштів в Україну. Економіст вважає, що у разі якщо подібна тенденція буде масовою, тоді стане практично неможливим елементарне підтримання інфраструктури у країні, яка розрахована на проживання близько 50 млн жителів.

shock.ee

Директор департаменту повідомив, що тоді єдиним варіантом, який допоможе Україні підтримувати економіку — це зовнішнє фінансування. Держава зможе хоч якось справлятися тільки при підтримуванні економіки країни на фінансовій голці, а також реструктуризації нинішніх боргів. Однак якщо чинна влада продовжить діяльність по руйнуванню промислового сектора, тоді, робочі місця почнуть швидко скорочуватися, що призведе до краху української економіки швидше, ніж передбачалося.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*