Ніцой: повага до Володимира Висоцького є загрозою для України та української нації

glavnovosti.com

Українська письменниця та активістка Лариса Ніцой у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікувала запис, в якому зазначила, що Україну та її населення вб’є байдужість до всього українського.

Так, письменниця заявила, що через деякий час Україна перестане існувати, оскільки процес її зникнення вже почався. Країна зникає плавно та непомітно, так само як на галявині тане сніг.

Крім цього, активістка звернула увагу на те, що в день двохсотої річниці народження письменника Пантелеймона Куліша, ніхто з українців навіть не згадав про це. Дану подію не висвітлило ні телебачення, ні уряд, ні політичні діячі, ні самі українці. Тільки окремі художники та вчені відзначили цю подію у своєму вузькому колі.

glavnovosti.com

При цьому, Ніцой обурилася того, що близько двох тижнів тому українці творчими вечорами, новинами на телебаченні та в пресі, величезними банерами згадували про російського виконавця Володимира Висоцького. Так, вона зазначила, що Висоцького знає практично кожен українець, проте велика частина жителів нашої країни не знайомі з творчістю вітчизняного письменника Пантелеймона Куліша.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*