Білоруські активісти наполягають на відставці Лукашенко

mogilew.by

Активісти Республіки Білорусь виступили в ряді засобів масової інформації з заявою, що лідеру це країни Олександру Лукашенко слід припинити очолювати державу і піти у відставку.

Так, керівник національного конгресу Білорусі в Гродно Микола Соляник повідомив, що чинний голова держави довів країну до критичної межі. Найчастіше населення обурюється через низькі заробітні плати та пенсії. Жителі країни вважають, що лідер займає свій пост вже досить довго та тепер йому пора вийти на пенсію. При цьому, пенсію він повинен отримувати таку ж, як й більшість громадян.

Соляник підкреслив, що зараз в державі панує беззаконня, суди не здійснюють свою діяльність, заробітні плати на низькому рівні, вибори відсутні. Він звернув увагу на те, що сума деяких пенсійних виплат досягає всього трьохсот рублів на місяць, що є справжньою катастрофою.

mogilew.by

Також Соляник упевнений, що Лукашенко слід було відмовитися від влади ще дев’ять років тому. При цьому, за час правління Лукашенка, з країни на пошуки кращого життя поїхали сотні тисяч людей, велика частина з яких живе в Польщі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*