Президент Зеленський готується прийняти в Києві прем’єр-міністра Ізраїлю

imag.one

Біньямін Нетаньяху, який обіймає посаду голови Кабміну Держави Ізраїль, вперше за 20 років відвідає Україну для того, щоб зустрітися з главою держави Володимиром Зеленським.

З запланованою поїздкою на 18-19 серпня голова ізраїльського Кабміну Біньямін Нетаньяху прибуде в столицю України з 2-денним робочим візитом.

Ізраїльський прем’єр-міністр стане першим лідером світового рівня, який зустрітися з чинним президентом України в Києві.

У липні поточного року, журналіст з Ізраїлю Шимон Бриман поставив питання Біньяміну Нетаньяху щодо того, чи готовий він стати посередником у переговорах між українським і російським лідером. Глава уряду відповів, що він недостатньо добре ознайомлений з проблемами українсько-російських відносин, оскільки в Ізраїлю вистачає власних проблем.

imag.one

Також Нетаньяху зазначив, що в разі його втручання, він може створити надії, які не можливо втілити в життя з боку прем’єр-міністра Держави Ізраїль. Саме це було причиною його ввічливих відмов від подібного роду пропозицій, однак глава ізраїльського Кабміну обіцяв про це ще раз подумати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*