Житель Індії залишився незадоволений батьківським подарунком у вигляді BMW і втопив його в річці (відео)

www.nastol.com.ua

Індійський щотижневий новинний журнал «India Today» інформує про те, що незадоволений подарунком житель Республіки Індія вирішив втопити у річці новий автомобіль марки BMW, який подарували його батьки.

Згідно з інформацією, даний інцидент стався 9 серпня у місті Ямунанагар, розташованому у штаті Харьяна у північній частині держави.

Відзначається, що жителі міста побачили машину, що потопає у річці, після чого кинулися рятувати пасажирів, які відповідно до їх припущень знаходилися всередині авто. Однак BMW була порожня.

Пізніше стало відомо, що хлопцю 22-х років, якого звуть Акаш, батьки подарували автомобіль марки BMW, проте хлопцеві він не сподобався, оскільки він хотів Jaguar. Саме це стало причиною того, що незадоволений подарунком Акаш приїхав на місцеву набережну та направив машину у воду. Співробітники правоохоронних органів уточнили, що в індійця до інциденту діагностували психічне захворювання, а він на даний момент проходить лікування. Тому будь-які звинувачення стосовно хлопця поліція не висуватиме.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*