Знищенням Української православної церкви керує патріарх Варфоломій, – Філарет

ukraineworld.info

Філарет Денисенко, який керує Українською православною церквою Київського патріархату, виступив із заявою про те, що вселенський патріарх Варфоломій примушує Православну церкву України ліквідувати УПЦ КП.

Відповідну заяву було зроблено церковнослужителем 11.08.19. у Володимирській кафедральному соборі УПЦ. Так, патріарх підкреслив, що візит голови нашої держави Зеленського в Туреччину показав, що Константинопольський патріархат вимагає ліквідації УПЦ КП протягом найближчого часу.

Філарет вважає, що причиною цього є сам термін «патріархат», який позначає незалежну церкву, в той час як митрополія позначає залежність церкви від того чи іншого патріархату. У зв’язку з цим, в Константинополі підштовхують Епіфанія до якнайшвидшого знищення Київського патріархату. Так, Філарет упевнений, що всі дії ПЦУ здійснює через чинення на неї тиску.

ukraineworld.info

Голова УПЦ КП зазначив, що в ПЦУ було створено ліквідаційну комісію, за створення цієї комісії виступили Епіфаній та члени Синоду. При цьому, за створення даної комісії вони звернулися до самих себе. Вони ініціювали ліквідаційну комісію та створили її з себе. Все це, на думку Філарета, свідчить про тиск на ПЦУ з боку Вселенського патріархату.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*