Україна не готова для переговорів з «Газпромом» про постачання газу через українську ГТС

my.ua

Як повідомив експерт з питань енергетики Валентин Землянський, що станом на 05.08.19. в Україні ще не сформували групу з чиновників і експертів для ведення переговорного процесу з компанією з Російської Федерації «Газпром». Зазначимо, що на даних переговорах буде вирішуватися питання про транзит газу через українську територію.

Так, він розповів, що зустрічі, які Юрій Бойко та Віктор Медведчук з представниками «Газпрому» важко назвати переговорним процесом, оскільки переговори можуть вести лише уповноважені на те державними органами особи.

Землянський також вважає, що переговори між Україною та Російською Федерацією щодо транспортування газу через українську територію можна перевести на офіційний рівень.

my.ua

Необхідно відзначити, що переговори щодо постачання газу між Російською Федерацією, Україною та Європейським союзом мають відбутися 16 вересня поточного року. При цьому, голова компанії «Нафтогаз» Андрій Коболєв повідомив, що російська сторона поки не повідомила, хто представлятиме її на переговорах.

Також Коболєв повідомив, що сумнівається, що Росія постачатиме газ до Німеччини через нашу країну після того, як почне функціонувати «Північний потік – 2».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*