Пакистан: Індія має намір провести етнічні чистки в Кашмірі

chshop.org

Голова уряду Ісламської Республіки Пакистан Імран Хан заявив про те, що поточна політика Республіки Індія на спірній території — Кашмірі спрямована проти жителів, які сповідують іслам, а також ставить перед собою мету змінити етнічний баланс у регіоні.

Імран Хан написав у своєму профілі у соціальній мережі «Твіттер» про те, що придушення протестів та введення комендантської години є втіленням ідеології індійської організації націоналістичного спрямування під назвою «Раштрія сваямсевак сангх», яка надихалася ідеологією нацистів.

Прем’єр-міністр зазначив, що невже світ буде спостерігати та потурати спробам Індії змінити демографію Кашміру за допомогою етнічних чисток, як це було з Гітлером у 1938 році у місті Мюнхен.

Імран Хан побоюється того, що ідеологія переваги індусів може у результаті призвести до репресій, які будуть застосовні до всієї мусульманської громади у Республіці Індія, а також діям, спрямованим проти Ісламської Республіки Пакистан.

chshop.org

Нагадаємо, що у серпні поточного року відносини між державами загострилися у зв’язку з тим, що влада Індії прийняла рішення про скасування особливого статусу штатів Кашмір та Джамму, разом з тим на даній території був введений прямий контроль з боку Делі

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*