Український серіал «Кріпачка» рве рекорди за переглядами в Польщі

Telekritika.ua

Український серіал під назвою «Кріпачка» у Республіці Польща став справжнім хітом за кількістю переглядів, яка з кожним днем збільшується.

Згідно з інформацією, перший епізод серіалу «Кріпачка» у жанрі мелодрама був показаний на телеекранах у лютому поточного року, а телевізійним каналом, який транслював його, став «СТБ». Відповідно до даних за перший тиждень показу серіалу, він став на чолі рейтингу трансляцій всіх телевізійних каналів в Україні у будні.

Відзначається, що першим закордонним телеканалом, який придбав права на показ українського хіта, став суспільний мовник Республіки Польща «TVP1». Для даного каналу картина була переозвучена на польську мову.

«Wirtualne Media», спеціалізований польський ресурс, опублікував дані, згідно з якими за період першого тижня показу серіалу, кількість глядачів «Кріпачки» склала близько 1,23 млн осіб. Також кількість аудиторії збільшувалася від серії до серії, таким чином якщо кількість глядачів першої серії налічувала приблизно 1,01 млн осіб, то аудиторія останнього епізоду склала близько 2,28 млн.

Telekritika.ua

Відповідно до даних, на даний момент права на показ серіалу «Кріпачка» купили Литовська Республіка, Чорногорія, Республіка Хорватія, Боснія та Герцеговина, Республіка Сербія, Македонія, а також Республіка Словенія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*