Ізраїль стане конкурентом Росії з постачання газу в Європу

stmegi.com

Ізраїль, Кіпр та Греція мають намір зайнятися будівництвом спільного газопроводу, за допомогою якого в країни Південної Європи буде транспортуватися ізраїльський газ. Якщо даний газопровід буде побудований, то Ізраїль зможе стати одним з конкурентів Російської Федерації щодо постачання природного газу в європейські країни.

Голова міністерства з охорони навколишнього середовища та енергетики Греції Костіс Хадзідакіс підтвердив відомості про співпрацю між трьома державами в рамках будівництва морського газопроводу.

За словами міністра, новий газопровід буде транспортувати природний газ з Ізраїлю на Кіпр, з Кіпру газ буде поставлятися в грецький острів Крит та на континентальну Грецію. Переговорний процес про будівництво нещодавно завершився в Афінах.

Голова Міністерства енергетики Ізраїлю Юваль Штайніц висловив надію на підписання відповідного договору в найближчому часі.

stmegi.com

Варто підкреслити, що на даний момент Російська Федерація реалізовує схожий проект з транспортування газу в держави Південної Європи по дну Чорного моря. Газопровід «Турецький потік» потрібен Росії й для того, щоб здійснювати газовий транзит в європейські країни в обхід української території.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*