Українцям дозволять ходити до психіатра без направлення

www.anews.com

Заступник голови міністерства охорони здоров’я Павло Ковтонюк в одному зі своїх інтерв’ю пообіцяв, що громадяни України отримають дозвіл на візит до психіатра без направлення від сімейного лікаря.

Водночас, співробітник відомства звернув увагу, що до лікарів вузьких спеціальностей українці зможуть потрапити лише в деяких випадках. Один з таких випадків можливий, коли українцям необхідно відвідати таких лікарів як психіатр, стоматолог та гінеколог. Також відвідати вузьких фахівців без направлення можна в екстрених випадку, коли, наприклад, українця госпіталізували в лікарню співробітники швидкої допомоги. У цьому випадку всі витрати за надані послуги візьме на себе Національна служба здоров’я. Також українці можуть звернутися до лікарів й самі.

www.anews.com

Поряд з цим, заступник керівника МОЗ звернув увагу на те, що, якщо українці самі направляють себе на прийом до того чи іншого фахівця, то Національна служба здоров’я не стане оплачувати послуги лікаря.

У такому випадку, пацієнт сам повинен сплатити вартість послуг того чи іншого фахівця за офіційно затвердженими тарифами. Платежі приймаються в касах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*