Нова влада повинна активно розслідувати тиск на українські ЗМІ

da-info.pro

Кримінальне провадження ДБР щодо телеканалу «Прямий» стало причиною виклику на допит екс-голови держави Петра Порошенка.

Про це заявив Андрій Портнов, який за часів попередника Порошенко обіймав посаду заступника керівника президентської Адміністрації.

За інформацією юриста, яку він опублікував на своєму каналі в месенджері Telegram, колишній президент використовує аргументи про утиск свободи слова в країні. Портнов підкреслив, що кримінальне провадження відкрито через акції телеканалу, які за вказівкою екс-голови держави були оформлені на фірму в Кіпрі, з підписом фіктивного власника — колишнього заступника Віктора Януковича по «Партії регіонів» Володимира Макеєнка.

Портнов додав, що слідчі займаються встановленням факту фінансування каналу з держбюджету, з «відмиванням» грошей в офшорних зонах.

da-info.pro

Народна депутатка від «Європейської солідарності» (перейменованої з БПП політсили Петра Порошенка) Вікторія Сюмар висловила тривогу «тиском на українські ЗМІ». За її словами, те, що відбувається можна кваліфікувати як політичний тиск на опозицію. Сюмар також закликала звернути увагу, що допити політиків в ДБР анонсує саме Портнов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*