Львівський бронетанковий завод розпочав модернізацію танків Т-64

www.imperiyanews.com

Слідом за Харківським бронетанковим заводом, держпідприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до держконцерну «Укроборонпром», зайнялося серійною модернізацією танків Т-64.

Бронетехніка цієї серії оснащується приладами супутникової навігації, цифровим радіозв’язком, тепловізійним обладнанням і динамічним захистом нового покоління.

Це дозволило істотно розширити можливості Т-64, який прийняті в українській армії як основна бойова машина. Саме Т-64 продемонстрували хороші показники на заході The Strong Europe Tank Challenge, який проводився під егідою Північноатлантичного альянсу.

Система супутникової навігації буде встановлюватися на «Львівському бронетанковому» від підприємства «Орізон-навігація». Комплекс дозволить обмінюватися даними, які будуть надійно захищені від перехоплення.

www.imperiyanews.com

Нагадаємо, що раніше модернізацією цих танків займався тільки бронетанковий завод в Харкові. Тепер, коли відразу два бронетанкових підприємства зайнялися модернізацією Т-64, це дозволить в найближчій перспективі модернізувати всі танки даної серії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*