Україна створює систему, яка повідомлятиме громадян про те, що їхнє майно переходить комусь іншому

vyborok.com

На Facebook-сторінці радника тимчасово виконуючого обов’язки голови СБУ та за сумісництвом співзасновника Monobank Дмитра Дубілета з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що найближчим часом в Україні мають намір запустити систему попередження громадян про захоплення їхнього майна. Відзначається, що впровадження даної системи досить трудомісткий процес, тому його розділять на три етапи.

За словами Дубілета, для України проблема рейдерства досить актуальна, тому необхідно впровадити систему, за допомогою якої українці зможуть відстежувати спроби зловмисників привласнити їх нерухомість, бізнес або будь-яке інше майно.

vyborok.com

На першому етапі планується надати людям можливість отримати безкоштовну підписку на повідомлення про те, що їх бізнес або нерухомість переходять до іншого власника. Даний сервіс буде охоплювати всі типи майна. На другому етапі буде розроблений інструмент, завдяки якому з’явиться можливість оповіщати про зміну власника навіть тих, хто не стали передплатниками сервера. Завершальним етапом реформи стане налагодження системи сповіщення не тільки про вже здійснені угоди, а й ті, які перебувають на стадії підготовки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*