Держбюро розслідувань України проводить обшуки на митницях на Волині

realist.online

На своїй сторінці в Facebook перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко повідомила про проведення 7 санкціонованих обшуків в приміщеннях митниці на Волині. Відзначається, що співробітників митної служби підозрюють в причетності до тіньової схеми з торгівлі податковими кредитами. При цьому в ДБР підкреслили, що про існування протиправної схеми знали співробітники Державної фіскальної служби (ДФС) у Волинській області.

За словами Варченко, матеріали, виявлені в ході розслідування, вказують на те, що співробітники митниці на Волині та ДФС діяли спільно. Зокрема, перші займалися тим, що безпосередньо реалізовували тіньову схему, а співробітники ДФС покривали це й отримували відсотки.

realist.online

Слідчим ДБР вдалося з’ясувати, що співробітники митниці здійснювали махінації з документами про митну вартість транспортних засобів. Для цього вони використовували підроблені документи, в яких вказували невірні дані про відправника та одержувача, що дозволяло знизити митну вартість транспортного засобу.

Варченко зазначила, що стосовно зловмисників відкрито кримінальне провадження відразу за кількома статтями (підробка документів, ухилення від сплати податків, зловживання службовим становищем).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*