З Петром Порошенком відбуваються дивовижні метаморфози

druzi.net

Заступник головного редактора інтернет-видання «Страна» Світлана Крюкова заявила, що українські олігархи використовують журналістів у якості сервісної служби й не зацікавлені у висвітленні правди. На її думку, екс-президент України Петро Порошенко не є винятком, оскільки за весь час його перебування на посаді голови держави влада те й робила, що давила на журналістів, перешкоджала роботі, зіштовхувала їх між собою.

Коментуючи нещодавнє звернення Порошенка до журналістської спільноти України із закликом об’єднатися, Крюкова іронізує. На думку журналістки, це не більше ніж черговий прояв популізму. Крюкова нагадала, що саме за президентства Порошенка свобода слова в Україні перебувала під загрозою, а будь-яка критика влади суворо заборонялася. Тому, на думку журналістки, Порошенко точно не підходить на роль «об’єднувача року».

druzi.net

При цьому Крюкова зазначила, що подібне ставлення до журналістів характерно для багатьох впливових людей України, які вважають, що головне завдання медіа – це обслуговування інтересів окремих олігархів та політиків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*