Ситуація з вакцинацією в Україні наближається до загрозливої

News.liga.net

Виконувач обов’язків голови Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що ситуація з вакцинаціями в Україні стала набувати жахливий характер. Вона також звернула увагу на те, що Рада національної безпеки та оборони ігнорує її заклики про проведення термінового засідання з питання вакцинації українців.

Супрун також нагадала, що у 2014 році щеплення мали менше ніж 40% українських дітей. За останні роки в нашій країні збільшилися випадки небезпечних захворювань. Так, у поточному році було зафіксовано понад 54 000 випадків захворювання на кір, від ускладнень з початку епідемії померло 39 осіб.

Водночас, голова відомства звернула увагу на те, що необхідні вакцини є в Україні, вони хорошої якості та не становлять небезпеки для здоров’я. Крім цього, наголошується, що з 2016 року показники по вакцинації покращилися, проте вони є недостатніми. Необхідно домогтися такого результату, щоб 95% населення пройшли вакцинацію.

News.liga.net

Супрун додала, що МОЗ не може зробити це питання пріоритетним для місцевої влади та наполягає на піднятті цього питання на засіданні РНБО.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*