Українці не хочуть працювати через отримання субсидій

www.all.net.ua

HR-експерт Тетяна Пашкіна в одному зі своїх інтерв’ю заявила, що жителі України не хочуть офіційно працевлаштуватися, оскільки мають можливість отримувати субсидії, які виплачуються непрацевлаштованим українцям. Особливо яскраво, за її словами, це проявляється в західних регіонах нашої країни.

Так, роботодавці в західних регіонах України скаржаться, що люди відмовляються від офіційного працевлаштування, оскільки можуть втратити субсидії, а газ у селах коштує дорого, особливо в зимову пору року. Пашкіна повідомила, що для оптимізації своїх витрат багато українців погоджуються працювати офіційно або неофіційно на півставки.

Крім цього, експерт заявляє, що молодь байдуже ставиться до офіційного працевлаштування, у зв’язку з чим, даній категорії громадян пропонуються нові умови праці. Формалізовані папери молодь поки що не сприймає серйозно, тому для них є нормою робота за контрактом або фріланс.

Водночас, автобіографії та трудові карти, які необхідні для трудових відносин, відлякують представників даної категорії населення. Зараз людям важливо виконувати певні обов’язки, а не знаходитися на робочому місці з 9-ти до 6-ти, щоб відпрацювати робочий день. У зв’язку з цим, роботодавці пропонують молоді гнучкий графік та можливість працювати віддалено.

www.all.net.ua

Поряд з цим, експерт зазначає, що подібні умови не завжди відповідають нормам, визначеним у Кодексі законів про працю, який давно застарів, у зв’язку з чим, ніхто не знає, як правильно зафіксувати нові умови праці.

Також експерт зазначає, що тим людям, які отримують пенсію та виплачують кредити дуже важливо офіційне працевлаштування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*