Справа НАБУ — Труба: суд зобов’язав відкрити справу проти глави ДБР

newsone.ua

Згідно з матеріалами Солом’янського районного суду столиці України, в суді було прийнято рішення про відкриття кримінального провадження проти керівника Держбюро розслідувань Труби. За рішенням суду, провести слідчі дії має провести НАБУ.

Позивач повідомив, що в середині минулого місяця подав через канцелярію антикорупційної структури заяву про те, що керівник ДБР Труба порушив частину 3 статті 382 КК України, а саме не виконав рішення суду, прийняте раніше.

Варто підкреслити, що мова йде про те, що Роман Труба, перебуваючи на посаді керівника ДБР, не став відкривати кримінальне провадження на вимогу позивача. При цьому, раніше суд зобов’язав його це зробити. Поряд з цим, Артем Ситник, який очолює НАБУ, також не став відкривати кримінальне провадження за заявою позивача.

newsone.ua

Заявник звернувся до суду з проханням визнати факт бездіяльності голови ДБР та зобов’язати Артема Ситника порушити справу проти труби. У суді прийняли аргументи позивача та визнали, що його заява містить в собі ознаки злочину, який міг скоїти Труба. Також суд зобов’язав НАБУ провести слідчі дії щодо даного інциденту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*