Українська суддя попалася на хабарі бо боролася з чаклунством і псуванням на грошах

kg.ua

Суддя одного з харківських районних судів Ольга Донець пояснила факт отримання грошових коштів, зафіксований оперативною зйомкою СБУ, сеансом боротьби з чаклунством.

Згідно з поясненнями судді, до її кабінету група осіб на регулярній основі підкидала сувенірні грошові купюри, а також дрібні монети, голки, мак і навіть грудки землі. Стривожена цим, Ольга Донець нібито звернулася до езотериків, які порекомендували виконати певні обряди з сувенірними банкнотами. Потім суддя розмахувала ними над документами, прагнучи відвести від себе вплив надприродних сил.

Саме це розмахування сувенірними грошима, пояснила Донець, і побачили оперативники СБУ на оперативній відеозйомці її кабінету. Суддя підкреслила, що купюри не є справжніми, а все, що відбулося, є провокацією недоброзичливців, які постійно підкидали сувенірні банкноти до її кабінету. Донець процитувала знахарок, які встановили, що дані предмети є «мертвими», і якась особа має проти судді «мертві» наміри.

kg.ua

Владислав Якутін, який обіймав на той момент посаду слідчого з особливо важливих справ прокуратури Харківської області, визнав такі пояснення судді задовільними. Справу було закрито.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*