Партія «Слуга народу» повинна скасувати всі антинародні і дискримінаційні закони

vybor.news

Політолог та директор автономної некомерційної організації «Агентство соціальних комунікацій» Сергій Белашко вважає, що для того, щоб довести факт непричетності нардепів нового скликання до політики попереднього керівництва країни, у процесі першого засідання парламенту політсила «Слуга народу» повинна буде скасувати всі дискримінаційні та антинародні законодавчі акти, які були прийняті з моменту початку 2014 року.

На думку експерта, оскільки до влади в Україні прийшли нові кадри, ідеї та практики, новообрані парламентарії повинні почати з того, щоб обнулити закони, які приймалися після 14 січня 2014 року. Серед таких законів повинна бути низка законодавчих актів про декомунізацію, «диктаторські» закони екс-президента Віктора Януковича, а також так звані «розпилювальні» законодавчі акти, які стосуються, наприклад, оборонно-промислового комплексу, а також приховують у собі мету збагачення певних осіб.

Політолог зазначив, що для політичної партії «Слуга народу» не стане складним скасувати низку законодавчих актів, які не відповідають націнтересам України, оскільки вона володіє більшістю у парламенті.

vybor.news

Белашко вважає, що у політичній силі Володимира Зеленського ігнорують хабарницькі та дискримінаційні законодавчі акти, які були прийняті попередниками, однак наполягають на необхідності створення ринку землі, а також проекту «Держава у смартфоні».

Експерт зазначив, що перед тим, як покарати представників колишнього керівництва, у процесі першого засідання нового складу Ради необхідно скасувати всі законодавчі акти, які є антинародними та дискримінаційними.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*