СБУ зупинила розкрадання з заводу “Зоря-Машпроект” обладнання військового та подвійного призначення

bykvu.com

Прес-служба Служби безпеки України інформує про те, що у місті Миколаїв зусиллями співробітників правоохоронних органів було припинено діяльність, яка полягала у вивезенні за межі держави військового обладнання на нелегальній основі.

Згідно з інформацією, співробітники СБУ блокували розкрадання газотурбінного обладнання військового та подвійного призначення з державного підприємства НВКГ «Зоря» — «Машпроект», яке нелегально вивозилося за межі держави.

Відповідно до даних, миколаївський бізнесмен, перебуваючи у змові з працівниками заводу, організував постачання обладнання компаніям-замовникам зі східноазіатських держав. У процесі обшуків, у бізнесмена було виявлено велику кількість обладнання, серед яких були турбінні лопатки, жарочні труби, а також складові паливної апаратури газотурбінних двигунів. Повідомляється, що частина з перерахованого обладнання використовується у процесі техобслуговування та капремонту агрегатів на суднах ВМС, а також об’єктах газоперекачувального призначення.

bykvu.com

Також наголошується, що у злочинної особи були виявлені оригінали, а також ксерокопії як експлуатаційних, так і конструкторських документів на обладнання виробничого комплексу, що поставляється за кордон. Вартість продукції, вилученої у підприємця, склала близько 7 млн грн.

У Службі безпеки України повідомили, що за даною справою було порушено кримінальне провадження, а також ведуться слідчі дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*