Президент Зеленський відсторонив Безсмертного від роботи в Мінських переговорах

journalist.today

Відповідно до указу президента України Володимира Зеленського Роман Безсмертний, який представляє інтереси України в робочій підгрупі по політпитанням Тристоронньої контактної групи (ТКГ), відсторонений від роботи. Відповідний указ був опублікований на офіційному сайті голови держави.

При цьому в указі президента не йдеться про те, що стало приводом для звільнення Безсмертного. За словами самого дипломата, про відсторонення він дізнався зі ЗМІ, що стало для нього великим подивом. За словами Безсмертного, подібна модель призначення й звільнення від виконання обов’язків все частіше використовується Офісом Президента України. Колишній представник України в ТКГ зазначив, що має намір прокоментувати рішення президента в прямому ефірі 24 каналу.

journalist.today

Нагадаємо, що вперше на посаду представника України в ТКГ Безсмертний був призначений у 2015 році. Через рік дипломат покинув контактну групу, а його місце зайняв Олександр Моцик. Весною 2019 року Зеленський підписав указ про призначення Безсмертного знову на посаду представника України в ТКГ, про що дипломат також дізнався зі ЗМІ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*