Femen виставили на аукціон фотографію магазину Roshen у полум’ї

newsone.ua

Учасниці українського незареєстрованого жіночого руху «Femen» збирають кошти на судові розгляди з екс-головою України Петром Порошенком за допомогою проведення аукціону, на якому виставлять лот — фотографію магазину Roshen у полум’ї. Дане фото було зроблено на одну з акцій організації, яка пройшов 24 листопада 2017 року під назвою «Чорна п’ятниця» на свято Хеллоуїна.

Відзначається, що зустріч Аукціону була створена на сторінці у соціальній мережі «Фейсбук». На сторінці заходу повідомляється, що на даний момент Петро Порошенко почав приходити на допити, де примітним був спектакль його дітей біля будівлі Держбюро розслідувань, які стояли з плакатами у стоптаному взутті та поношеному одязі. Тому активістки з нетерпінням чекають продовження вистави, але вже у судових органах.

У повідомленні йдеться про те, що судові засідання жіночого руху з компанією «Roshen» та екс-головою держави тривають вже більше одного року, саме це є приводом для збору грошей, які необхідно заплатити адвокатам. Однак причина судів «Femen» з Порошенком не уточнюється.

newsone.ua

Згідно з інформацією, активістки руху запросили на захід усіх борців з режимом колишнього президента, представників опозиційних політичних сил, ворогів Порошенка, а також його самого.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*