Радянські літаки української авіації будуть замінені на бразильські

nikvesti.com

Експерт в галузі озброєння Юрій Збанацький, коментуючи недавню зустріч командувача Повітряних сил України Сергія Дроздова з виробником бразильського легкого штурмовика Super Tukano, заявив, що літаки саме цієї моделі можуть стати основою переозброєння української авіації. Відзначається, що Super Tukano за своїми характеристиками перевершує радянські літаки, які нині використовуються Повітряними силами України.

За словами Збанацького, літак Super Tukano ідеально підходить для підготовки пілотів. У ньому передбачена система нічного бачення, прилад для пошуку цілей, а також система попередження багатоваріативного призначення (про опромінення радіолокаторами, про пуск ракети).

nikvesti.com

Експерт зазначив, що українська авіація давно потребує модернізації. Доказом цього є те, що з початку військових дій на Донбасі були модернізовані 163 літаки, при цьому серед них немає жодного нового. На думку Збанацького, ці літаки необхідно списати й за наступні 10 років створити бойову українську авіацію, яка буде використовувати сучасні літаки, а не ті, що збереглися з часів СРСР.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*