Президент Зеленський позбувся бізнесу до вступу на головну посаду країни

aserialov.net

Дані в автоматизованій системі збору, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних та фізичних осіб — Єдиному держреєстрі, свідчать про те, що голова держави Володимир Зеленський перестав бути власником багатьох комерційних компаній.

Згідно з інформацією, чинний президент більше не є власником компаній, які були вказані у його декларації про доходи перед вступом на посаду голови держави. У той період Володимир Зеленський повідомив про те, що дві компанії – «Студія Квартал-95» та «Кіноквартал» перебували у повній його власності. Також він був власником частин ще близько 10 компаній, зареєстрованих в Україні.

На даний момент, відповідно до даних Єдиного реєстру, свої частки президент продав 24 квітня цього року близьким друзям — Сергію та Борису Шефіру. Також їм були передані частини таких компаній, як «Студія Квартал-95», «Кіноквартал», «Квартал ТВ», «Анімаційна студія 95» та ін.

aserialov.net

Відзначається, що частина угод про продаж компаній були оформлені до початку першого туру виборів голови держави, ще у березні поточного року.

За словами Володимира Зеленського, він також є власником акцій ряду компаній, які зареєстровані на Кіпрі, однак дані по цих компаніях невідомі, оскільки їх немає в Єдиному реєстрі України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*