Юрій Гримчак і його шурин були затримані в результаті спецоперації

фото: www.google.com

За підозрою в отриманні незаконної грошової винагороди увечері 15 серпня був затриманий Юрій Гримчак, який обіймає посаду заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МТОТ).

Інформація про затримання високопоставленого чиновника була підтверджена представниками Національного антикорупційного агентства і Генпрокурором Юрієм Луценком.

Разом з високопосадовцем був затриманий брат дружини Гримчака, Юлії, яка підтвердила ці відомості. Представники МТОТ змушені були роз’яснювати, що поширена в ЗМІ інформація, ніби заодно з Гримчаком був затриманий його помічник, є помилковою, так як така посада в міністерстві відсутня.

Як пояснив Юрій Луценко, Гримчак і другий фігурант затримання зажадали незаконну грошову винагороду для впливу на суди і рішення чиновників Мінкульту.

Представники СБУ пізніше заявили, що Гримчак і його супутник були викриті безпосередньо під час передачі ним хабара. Для проведення спецоперації були задіяні співробітники Служби безпеки України, НАБУ і Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури.

Після затримання заступника голови МТОТ Юлія Гримчак повідомила, що в їхньому будинку проводяться обшуки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*