Зеркаль залишить лави МЗС

фото: ТСН

Олена Зеркаль, яка обіймає посаду заступниці голова зовнішньополітичного відомства, прийняла рішення завершити свою роботу у МЗС.

Про це чиновниця заявила в інтерв’ю інформаційного агентству «Бі-бі-сі». Вона нагадала, що 14 серпня виповнилося п’ятиріччя від дня початку її роботи на посаді заступниці міністра, і вона за цей період часу виконала всі завдання, які перед нею були поставлені в МЗС.

Перед відходом з міністерства вона має намір попрацювати в місії по звільненню військових моряків, захоплених Росією в минулому році. Після того, як Зеркаль виконає низку завдань в процедурних питаннях з арбітражу цієї справи, вона завершить свою каденцію в Міністерстві закордонних справ.

Нагадаємо, що Олена Зеркаль в серпні 2014 року відповідно до указу Арсенія Яценюка, який обіймав тоді посаду прем’єрміністра, була призначена на посаду заступника голови зовнішньополітичного відомства. У 2017 році вона представляла нашу країну в Гаазі, де Кремль звинувачувався в порушенні прав людини на непідконтрольних уряду територіях України, а також в підтримці тероризму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*