Експертка розповіла про роботизації України

фото: Seeds

У виробництві не вистачає людей, тому там вважається за необхідне проводити автоматизацію процесів. Про це заявила HR-експертка Тетяна Пашкіна в інтерв’ю Інтернетвиданню «Українські новини».

За її словами, там, де цехи простоюють, необхідно ставити роботів. У доступному для огляду майбутньому вони замінять персонал в сільськогосподарській сфері та торговому секторі. Автоматизація також торкнеться IT-сфери, оскільки висококваліфіковані фахівці не потрібні для виконання простих тестів.

Однією з головних причин роботизації експертка назвала небажання українців працевлаштуватися на заводи та інші професії, які в даний час вважаються «непрестижними». Цей фактор є більш значущим, ніж розвиток технологій.

Вона спрогнозувала, що деякі рутинні процеси, які є сполучними ланками в бізнесі, будуть автоматизовані через небажання працівників брати у них участь.

Описуючи економічні вигоди автоматизації, Пашкіна зазначила, що при скороченні кількості людей внаслідок їх заміни роботами, з’являються нові високооплачувані вакансії наладчиків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*