Герус: один з енергоблоків Хмельницької АЕС фактично переходить Польщі

фото: 5 канал

Представник голови держави Володимира Зеленського в уряді Андрій Герус повідомив, що, згідно з наказом Міністерства енергетики, один з енергетичних блоків Хмельницької атомної електростанції фактично більше не входить в енергетичну систему нашої країни. Даний блок буде працювати тільки на експорт в сусідню державу – Польщу.

Відповідні відомості представник Зеленського розмістив у соціальній мережі «Фейсбук», а в якості підтвердження своїх слів прикріпив фотографію наказу Міністерства енергетики.

Також Герус розповів, що перехід українського енергетичного блоку в польську енергосистему здійснюється під приводом виконання пунктів проекту «Енергетичний міст». Даний проект спрямований на інтеграцію української енергетичної системи з системою Європейського союзу.

Водночас, Герус вважає, що передачу українського енергоблоку ніяк не можна назвати євроінтреграцією. На його думку, це робота лінії лише в одну сторону. На сьогоднішній день ціни на електрику в Україні стрімко зростають через брак електроенергії Крім цього, наша країна все більше починає закуповувати електроенергетику у таких країн як Білорусь та Словаччина.

Також представник Зеленського в Кабміні повідомив, що, якщо один з енергоблоків буде виведений з Хмельницької АЕС, то тарифи на електрику для наших громадян істотно збільшяться.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*