Дипломат: кадрові рішення Зеленського не завадять його зустрічі з Трампом

фото: Слово и Дело

Тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор в одному зі своїх інтерв’ю повідомив, що кадрові рішення голови нашої держави Зеленського не можуть виступати перешкодою для його зустрічі з лідером США Трампом. За його словами, основна проблема проведення даної зустрічі полягає лише в узгодженні графіків лідерів.

Також Тейлор звернув увагу на те, що обидва лідери проявляють зацікавленість у проведенні зустрічі, однак й Трамп, й Зеленський є дуже зайнятими людьми та знайти час для даної зустрічі їм досить важко. Крім цього, він повідомив, що не чув про чутки з приводу невдоволення американського президента призначень Богдана на посаду керівника Офісу голови держави.

Дипломат зазначив, що голова нашої держави отримав масштабну підтримку в ході виборів, а, значить, він має право підібрати ту команду, яку вважає потрібною. При цьому, Сполучені Штати ніяк не впливають на подібного роду рішення.

Тейлор додав, що США не дають оцінок команді нашого лідера, оскільки для них важливі не персоналії, а дії влади України. Якщо ж Зеленський буде підтримувати демократію в країні та буде вирішувати проблеми, що виникли на сході країни, а також просувати реформи, то це буде те, чого хочуть США.

Необхідно нагадати, раніше Зеленський повідомляв, що його зустріч з американським лідером Трампом повинна відбутися в наступному місяці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*