Нардепи з партії Зеленського збираються ліквідувати комітет ВРУ у справах ветеранів

фото: Realist.online

Профіль політсили “Слуга народу” у соціальній мережі «Фейсбук» інформує про те, що партія не збирається зберігати парламентський комітет у справах ветеранів.

Прес-служба процитувала заяву Галини Третьякової, яка є нардепом від політпартії «Слуга народу», про те, що у зв’язку з наявністю представників ветеранів і в електораті, і в фракції, нема потреби у додатковій бюрократії, що буде містити комітети та відомства для того, щоб захищати їх інтереси. За словами парламентарія, подібні структури є для політичних діячів лише способом отримання наживи, як і PR-діяльність, побудована на темі ветеранів.

Третьякова повідомила, що стратегія політичної сили полягає у прийнятті законодавчого акту про ветеранів, який буде точно регламентувати всі пільги та категорії. Представниця партії додала, що у парламенті нашої країни не буде комітетів у справах інвалідів, пенсіонерів та інших пільгових категорій громадян. Однак ні про кого держава не забуде.

Відзначається, що у «Слузі народу» вважають за потрібне створити агентство з координації надання пільг, працівниками якого будуть фахівці у цій сфері, які є ветеранами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*