Внаслідок крадіжки обладнання в Україні відхилилися від графіка 20 поїздів

фото: Navva

Прес-служба держпідприємства “Укрзалізниця” поінформувала 15 серпня про те, що в Україні через крадіжку трансформаторів, а також колійних реле, двадцять поїздів, серед яких 10 пасажирських, за останні два дні відхилилися від свого графіка.

Згідно з повідомленням, на Дніпропетровщині у нічний час доби невідомі злочинні особи шляхом злому релейної шафи, здійснили крадіжку обладнання, яке забезпечує функціонування світлофора. Внаслідок крадіжки стався збій у русі залізничного транспорту, а саме відхилилися від встановленого графіка 9 поїздів, серед них 4 були пасажирськими. А на залізничному перегоні Сухачівка—Запоріжжя—Кам’янське, злочинці відкрили 3 трансформаторні коробки, що призвело до затримки більш ніж на 60 хвилин 11 поїздів, серед них 6 були пасажирськими.

Згідно з інформацією, починаючи з січня поточного року, в Україні зафіксовано на залізниці порядку 515 випадків навмисного пошкодження, а також крадіжки засобів безпеки, сигналізації та комунікації. Загальна сума краденого обладнання становить 450 тис. доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*