Названий найбільш ймовірний кандидат на пост нового голови ПЦУ

фото: spzh.news

Останнім часом діяльність Епіфанія як голови ПЦУ викликає занадто багато претензій. Зокрема, деякі єпископи ПЦУ вважають, що в умовах зміни влади в країні, церкві потрібна більш рішуча та вольова людина. Про це «Країні» розповіло джерело в церковних колах.

За словами співрозмовника, головним претендентом на пост нового голови ПЦУ є митрополит Луцький та Волинський Михаїл Зінкевич, однак його кандидатура теж не однозначна. З одного боку, Зінкевич має підтримку в основних спонсорів ПЦУ, але в той самий час раніше у нього ледь не виник конфлікт з бізнесменом Олександром Петровським та підприємцем Андрієм Мацолою, які, зі слів джерела, виділили йому гроші на проведення 28 липня хресного ходу в Києві. Зінкевичу не вдалося зібрати достатню кількість людей, за що йому й були пред’явлені претензії, але він послався на те, що всі гроші віддав Епифанію.

Як зазначає джерело, не варто забувати й той факт, що Зінкевич до сих пір не змінив свою конфесію: юридично його єпархія все ще відноситься до УПЦ.

Ледь не єдиним, хто як і раніше зацікавлений в тому, аби Епіфаній зберіг пост голови ПЦУ, є екс-президент України Петро Порошенко. Він підключає всі доступні йому ресурси для того, аби запущений ним процес ліквідації УПЦ КП не припинився.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*