Депутати БПП готують подання до КСУ, щоб прибрати директора ДБР з посади

фото: Диалог.UA

Роман Труба, який обіймає посаду директора Держбюро розслідувань, поінформував на своєму каналі у месенджері «Телеграм», що у команді колишнього голови держави Петра Порошенка йде підготовка подання до Конституційного суду про визнання деяких норм законодавчого акту про ДБР неконституційними.

Роман Труба заявив, що у БПП вважають, що голова держави не був правоможний здійснювати делегування власних представників до складу конкурсної комісії, яка обирала керівника Держбюро розслідувань, його заступників, а також призначила Романа Трубу директором. Однак законодавчий акт про ДБР був розроблений нардепами Порошенко, він був схвалений у ході голосування фракцією БПП, а також підписаний головою держави.

Директор Держбюро розслідувань зазначив, що у 2016 році Петро Порошенко делегував своїх представників до конкурсної комісії, яка функціонувала справно всі ці роки. Однак будь-яких претензій до цього моменту до неї у колишнього голови України не з’являлося.

Згідно з інформацією, дана комісія покликана вибирати крім керівника Держбюро розслідувань, його заступників, ще й близько 160 співробітників рівня керівників та управління внутрішнього контролю, але їх кандидатури на даний момент не заперечуються нардепами БПП.

Тому Роман Труба зробив висновок, що у даній ситуації є лише політична логіка. Відповідно до неї через нездатність Петра Порошенка вплинути на директора ДБР з метою закриття всіх 12 справ, в яких фігурантом є екс-президент України, він вирішив знайти можливість прибрати з поста нинішнього директора Державного бюро розслідувань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*