Соцпроект Lift шукає кандидатів на посаду нових керівників РДА у Київській та Львівській областях

фото: NewsOne

На сайті соціального онлайн-проекту Lift, націленого на просування кваліфікованих фахівців та впровадження інновацій, з’явилася інформація про запуск нового конкурсу. Відзначається, що проект шукає людей, які готові очолити районні держадміністрації (РДА) в Київській області та Львівській, і мають для цього відповідні якості та досвід.

В описі вакансії вказано, що людина, яка претендує на посаду голови РДА, повинна мати п’ятирічний досвід роботи на керівних посадах. Крім того, потенційний претендент повинен усвідомлювати весь обсяг відповідальності, покладений на нього у якості голови РДА, й контролювати роботу кожного підрозділу. При цьому головною метою залишається розвиток й вдосконалення району, тому перед новим головою РДА, перш за все, стоїть завдання щодо забезпечення ефективної роботи всіх служб та комісій, які перебувають в підпорядкуванні.

Нагадаємо, що beta-версія проекту Lift почала функціонувати з 28 травня. Ініціатором його створення виступив президент України Володимир Зеленський, який планує за допомогою даного проекту дати можливість кваліфікованим фахівцям працювати на благо розвитку країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*