Голові Черкаської ОДА довелося виправдовуватися за зазначену в декларації російську нерухомість

фото: LIGA.net

В ході прес-конференції, яка відбулася 14 серпня, голова Черкаської обласної держадміністрації Ігор Шевченко заявив, що не має ніякого бізнесу на території РФ, а квартира й земельна ділянка, зазначені в декларації за 2017 рік, були придбані для одного з членів сім’ї.

Шевченко розповів, що у його сестри є син, батько якого трагічно загинув. Разом з сім’єю його сестра проживала в Росії, але після того, що сталося, вихованням дитини займався в основному Шевченко. З родичами загиблого чоловіка у сім’ї Шевченко залишилися добрі стосунки, тому квартиру в РФ для сина сестри придбали за спільні гроші.

Голова ОДА підкреслив, що наявність задекларованого нежитлового приміщення та земельної ділянки не говорить про те, що у нього є бізнес в Росії. Більш того, Шевченко заявив, що зовсім не має наміру відкривати бізнес на території РФ.

Чиновник також пояснив ситуацію, пов’язану зі зміною прізвища. За словами Шевченка, приводом для цього став внутрішньосімейний конфлікт, більше подробиць він відмовився надавати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*