Розслідування стосовно екс-голови НАЗК продовжиться

фото: Слово і Діло

Столичний Солом’янський райсуд скасував постанову Національного антикорупційного бюро про закриття справи щодо Наталії Корчак, колишньої керівниці Нацагентства з питань запобігання корупції. Сторона звинувачення вважає, що Корчак виписувала сама собі преміальні виплати.

Суд отримав скаргу про закриття детективами НАБУ кримінального провадження. Заявник вказав, що, на його думку, антикорупційне відомство при прийнятті такого рішення не ґрунтувалося на повному дослідженні всіх матеріалів справи.

Також заявник вказав, що після того, як суддя раніше скасував постанову про закриття кримінального провадження, детектив НАБУ провів лише одну слідчу дію, викликавши Корчак на допит, де вона повідомила, що її підлеглі передали їй право на підпис наказів про нарахування премії.

Відзначається, що ніяких інших заходів з боку НАБУ щодо встановлення фактичних обставин справи не робилося: не проводилася виїмка та аналіз документів, інші члени НАЗК на допити не викликалися.

Обґрунтовуючи своє рішення, співробітник НАБУ пояснив, що Корчак в період знаходження на посаді голови НАЗК, діяла в рамках повноважень і тим способом, який було передбачено українським законодавством.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*