У Зеленського порозумілися щодо припинення фінансування міських бюджетів

фото: Гордон

У відповідь на запит Інтернет-видання «Економічна правда», президентський Офіс роз’яснив свою позицію щодо фінансування місцевих бюджетів.

Як випливає з відповіді Офісу президента, рішення про блокування фінансування бюджетів міст та їхнього соціально-економічного розвитку було прийнято, щоб перешкодити розкрадання державних коштів в тих проектах, де є корупційні ризики.

У заяві ОПУ нагадали, що в період зміни влади було зафіксовано безліч випадків, коли посадові особи з обойми попередньої команди створювали проекти з явно неефективним витрачанням коштів з державної скарбниці, де є ризики присвоєння ресурсів окремими особами.

Також Офіс президента України зазначив, що після закінчення каденції представників старої влади, побачивши неможливість досягнення корупційних домовленостей з новою командою, намагаються створити умови, необхідні ними для протизаконного освоєння бюджетів.

Призупинення фінансування є тимчасовим, і зроблено з метою аудиту ефективності витрачання коштів з бюджету, виділених на різні проекти в галузі інфраструктури.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*