Усику повідомили дату дебютного поєдинку в категорії надважкої ваги

фото: 24 Канал

Боксер з України Олександр Усик, який є володарем чемпіонського поясу у категорії важкої ваги, дізнався місце та час проведення нового поєдинку. Варто зазначити, що наступний поєдинок пройде в категорії надважкої ваги та стане для українського боксера дебютним. Дані відомості розповів менеджер спортсмена Егіс Климас.

Так, поєдинок повинен відбутися 12 жовтня в місті Чикаго, розташованому в Сполучених Штатах Америки. Місцем проведення поєдинку була обрана Wintrust Arena. Водночас, на даний момент невідомо, з ким саме зійдеться в поєдинку український спортсмен Усик.

Необхідно нагадати, що спортсмен з України Олександр Усик повинен був провести свій перший поєдинок у категорії надважкої ваги ще в травні поточного року, його суперником повинен був стати Карлос Такакма. Однак, поєдинок так й не відбувся, оскільки українець отримав травму.

Також повідомлялося, що Такама та Усик повинні були зійтися в поєдинку восени цього року, але Такама уклав контракт в компанією «Star Boxing», що може відбитися на планах спортсмена.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*