Українських школярів навчать фінансовій грамотності

фото: Експрес

У Міністерстві освіти і науки України (МОН) повідомили, що в новому навчальному році учні 9-х та 10-х класів нової української школи отримають можливість підвищити свої пізнанні у сфері фінансів завдяки введенню нового навчального посібника. Відзначається, що відповідна програма, навчальний посібник та робочий зошит були підготовлені фахівцями у 2019 році й містять актуальні знання з питань фінансових послуг, криптовалюти, електронних фінансових операцій тощо.

У повідомленні Міністерства зазначено, що головною метою впровадження нових навчальних матеріалів є підвищення фінансової грамотності учнів. На думку представників МОН, учні старших класів повинні мати достатній рівень інформації у сфері фінансування, а також вміти застосовувати ці знання на практиці. Для цього при складанні посібника акцент робили на такі області знання й відповідні завдання, які дозволять сформувати критичне мислення, а також здатність вибирати найбільш оптимальний підхід для реалізації поставленої фінансової задачі.

Відзначається, що у створенні даного навчального посібника брали участь фахівці МОН, представники Університету банківської справи та інші експерти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*