Стало відомо, на що йдуть гроші з фонду дружини екс-президента України

фото: Акценты

За перше півріччя 2019 року Український культурний фонд, керівником якого є Марина Порошенко, виділив три великих транши, загальною сумою приблизно в 30 млн гривень, на підтримку різного роду культурних проектів.

Відзначається, що транш в розмірі 15 млн гривень було направлено на виробництво фільму «Я працюю на кладовищі». Гроші отримає продюсерська фірма, на рахунку якої виробництво фільму «Крути 1918».

Цікаво те, що в тізері до фільму «Я працюю на кладовищі», автори висловили подяку бренду «SVA STONE», одяг якого користується великою популярністю у членів праворадикальних угруповань. Виходить, що паралельно з фінансуванням фільму, Марина Порошенко виділяє кошти на рекламу бренду, що випускає одяг з ультраправою символікою.

Ще два великих транши у розмірі 14 млн грн та 8,9 млн грн Фонд виділив авторам мультсеріалу «Книжка-подорож. Україна», а також на завершення зйомок фільму «Котик з палаючими очима». У список тих, хто отримав фінансування з фонду Порошенко, потрапив фестиваль «Тустань», серед засновників якого значиться спікер парламенту Андрій Парубій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*