Історія з золотими пірамідками підштовхнула Супрун до думки про необхідність термінових реформ

фото: Znaj.ua

На Facebook-сторінці в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що система реєстрації медичних виробів, нині існуюча в Україні, потребує реформування. За словами Супрун, доказом тому є історія з поширенням на території України на початку 2000-х років так званих золотих пірамідок, яким приписували чудодійні властивості.

Супрун наголосила, що золоті пірамідки – це не більше ніж чергове шахрайство. За словами Супрун, зловмисники користуються тим, що населення часто досить легко обдурити, особливо коли мова заходить про здоров’я. Достатньо залучити відомих людей та придумати історію про лікувальні властивості, й люди повірять в те, що хворобу можна вилікувати за допомогою пірамідок. На думку Супрун, подібна ситуація небезпечна не тільки тим, що у людей обманом виманюють гроші, а й тим, що ті, хто дійсно потребують медичної допомоги, ризикують власним здоров’ям.

Вона зазначила, що у 2006 році Держслужба лікарських засобів дозволила застосування золотих пірамідок в Україні, що завдало серйозного удару по системі охорони здоров’я. На думку Супрун, зараз як ніколи важливо реформувати систему реєстрації медичних виробів й тим самим запобігти появі подібних пірамідок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*