Голова НАБУ повідомив реальний імпорт вугілля за формулою Роттердам +

фото: Politeka.net

Керівник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник в одному зі своїх інтерв’ю повідомив, що сума закупівель вугілля відповідно до формули Роттердам + досягла приблизно 1%. Водночас, згідно з документацією, вона має бути суттєво більшою.

Ситник звернув увагу на те, що окремі елементи пропонованої формули не були підтверджені в ході слідчих дій, серед цих елементів й знаменитий «+». Також не були підтверджені ціна фрахту та сума реальних поставок.

Директор антикорупційної структури також повідомив, що в ході слідчих дій детективи вивчали не тільки саму формулу, а й процес прийняття рішень. Зокрема, детективи розглядали питання про те, як узгоджувалися рішення, та хто був доповідачем.

У зв’язку з цим, у відомства є підстави наполягати на тому, що у формулі присутня необґрунтованість деяких її складових, а також конкретний умисел. Крім цього, на думку антикорупційного бюро, посадові особи Національної комісії з державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг зловживали посадовими повноваженнями в інтересах однієї з компаній українського олігарха Ахметова.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*