Представники партії «Слуга народу» мають намір боротися з бюрократизацією

фото: Новое Время

В рамках засідання Підготовчої депутатської групи, яке відбулося 15 серпня, депутати підняли на обговорення питання про скорочення чисельності комітетів, які будуть працювати у Верховній Раді нового скликання, чим спровокували гарячі дебати. Зокрема, одним з найгостріших стало обговорення з приводу Комітету з питань ветеранів.

На пропозицію представників партії «Слуга народу» про необхідність реформувати Комітет з питань ветеранів негативно відреагували відразу кілька політсил. На думку представників «Європейської солідарності», «Батьківщини», «Голосу» та «Опозиційної платформи – За життя» з урахуванням того, що в Україні вже 6 років йде війна, цьому комітету необхідно приділити особливу увагу й тим самим надати підтримку людям, які стали на захист країни.

При цьому представники «Слуги народу» наполягають на реформуванні та розширенні компетенції відомства. Згідно з їхнім планом, питання, якими свого часу займався даний комітет, перейдуть в поле діяльності Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. У партії переконані, що скорочення комітетів та розширення повноважень тих, що залишилися, дозволить ефективніше боротися з бюрократизацією. Зокрема, згідно зі списком, запропонованим партією «Слуга народу», кількість комітетів планують скоротити з 27 до 23.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*