Експерт повідомив, які області України будуть найбільш уразливими у разі припинення транзиту газу з РФ

фото: Mediapool

Співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич повідомив про те, що якщо майбутня зима буде холодною, транзит газу буде припинено, а також у функціонуванні газотранспортної системи України відбуватимуться збої — може спостерігатися нестабільність в окремих районах Донецької, Одеської та інших областях.

За словами експерта, на даний момент договору про транспортування газу з РФ немає, саме тому загроза його зупинення з початку наступного року є реальною. У політиків України існує лише один план, згідно з яким необхідно накопичити у сховищах близько 20 млрд м3 газу, а також сподіватися на відсутність збоїв у постачаннях жителям нашої держави.

Марунич зазначив, що окремі райони Донецької, Одеської та інших областей України постраждають від можливої нестабільності, яка може статися за умов, що транзит газу буде припинено, зима буде холодною, а також у функціонуванні ГТС будуть відбуватися збої.

Раніше повідомлялося про те, що в Україні мають намір на максимум заповнити сховища газу, для того, щоб забезпечити жителів України у зимовий сезон опаленням, у разі якщо транзит газу з Російської Федерації буде припинено.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*